Juhtimise Meistriklass

Pärnumaa Ettevõtete Koda kutsus 2023. aasta kevadel ellu iga-aastase Juhtimise Meistriklassi nimetamise Pärnumaa ettevõtete tähtsündmuse „Brackmanni Pärand“ raames. 

Ürituse eesmärk on esile tuua silmapaistvaid valdkonnajuhte ja nende võtmepädevusi. Juhtimise Meistriklassil on pikaajaline Pärnumaa üldise juhtimise kvaliteedi tõusu toetav ja tagant tõukav eesmärk ning roll.

2024. aastal tuleb üritus taas ning selgitatakse välja uued Juhtimise Meistriklassi nominendid 5 erinevas kategoorias. Tublisid juhte saab konkurssile esitada 23. novembrist 2023 kuni 24. veebruarini 2024. 

Žürii:

  • Siiri Erala, Pärnu Postimehe peatoimetaja.
  • Kaupo Kalev, Salva Kindlustus AS juhatuse liige.
  • Toomas Kuuda, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Pärnu esinduse juhataja.
  • Marika Priske, Gennet Laboratories AS, Majandus- ja
    Kommunikatsiooniministeeriumi ekskantsler.
  • Sirje Tammiste, Tammiste Personalibüroo OÜ.
  • Maaja Vadi, Tartu Ülikooli majandusteaduskond, juhtimise professor.

Vaata 2023. aasta ürituse galeriid ja tutvu laureaatidega.

Brackmanni Pärand

Pärnumaa Ettevõtete Koja tähtsündmus BRACKMANNI PÄRAND toimub laupäeval, 13. aprillil 2024, Pärnu Kontserdimajas.

Üksikpileti hind on 2023. aasta lõpuni 160 €. Ostes korraga terve laua – 10 kohta – on üksikpileti hinnaks 150 €.

Pileti hind sisaldab kogu galat: kontsertetendust, pidusööki ja tantsuõhtut.


Koha broneerimiseks valige juuresolevalt saaliplaanilt Teile sobiv rida, laud ja istekohad ning täitke allolev kontaktvorm.
Ostu vormistamiseks võtame Teiega ühendust. Peale arve tasumist toimetame Teieni nimelised Brackmanni Pärand 2024 pääsmed

Põrandaplaan

Meie, juhid, kasutame ambitsioonikate eesmärkide saavutamiseks oma inimeste kõige väärtuslikumat ressurssi – aega. Seetõttu on eelduste loomine kollektiivi liikmete isiklikule ja kollektiivsele õnnestumisele ning heaolule vähim, milleks me juhtidena kohustatud oleme.

Gamecan OÜ tegevjuht. Juhtimise Meisriklassi 2023 laureaat tegevjuhtimise kategoorias

Pärnumaa Ettevõtete Koda on kutsunud ellu Juhtimise Meistriklassi, mida raamistab Pärnumaa ettevõtete tähtsündmus "Brackmanni Pärand". Meistriklassi eesmärk on mitte ainult tuua esile silmapaistvaid valdkonnajuhte, vaid avada uksed avastamiseks, õppimiseks ja inspireerimiseks. Juhtimise Meistriklass on Pärnumaa ettevõtete tipptegijate kohtumispaik, kus kogemused, teadmised ja visioonid saavad kokku, luues sünergiat ning sünnitades uusi ideid ja tasakaalustatud juhtimiskultuuri. Meistriklass on platvorm, kus juhid saavad jagada oma võtmepädevusi, luua kontakte ning õppida üksteiselt, mis aitab tõsta meie ettevõtluskeskkonna uuele tasemele. See pole lihtsalt üritus, vaid investeering Pärnumaa tulevikku läbi tipptasemel juhtimise.

Gennet Laboratories AS, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ekskantsler. Juhtimise Meistriklassi žürii liige.

Brackmanni Pärandi galaga tipnev konkurss seob huvitaval moel mineviku, oleviku ja tuleviku ja see keskendub nutika, tegusa ja uuendusliku majandustegevuse esile tõstmisele. Majandustegevuse tulemused sõltuvad märkimisväärselt juhtimise kvaliteedist ja just seepärast on õigustatud nimetada parimaid Juhtimise Meistriklassi esindajateks. Juhtimise töö silmapaistvate esindajate välja selgitamisest võidavad kõik osapooled. Esmalt, erinevate erialade esindajatel on vajadus ja võimalus mõelda, milline on väga hea sooritus. Sel moel ja teadmisel saavad töötajad tagasisidet ja mõelda ka oma arenguvajadustele. Teiseks, ettevõtetes tekib positiivne surve oma töötajaid esile tõsta. Õpime ehk paremini positiivset tagasisidet andma. Aeg-ajalt tundub, et see on tahaplaanile jäänud ning juhtidele hea sõna ja hinnangu andmine pole eriti levinud tegevus. Kolmandaks, tegemist on väga ambitsioonika ettevõtmisega ning see seob Pärnu ettevõtluse ja majandustegevuse kogukonda. Suurem osa konkursi ette valmistamisest ja läbi viimisest tehakse igapäevase põhitöö kõrvalt. Selles ürituses on palju entusiasmi ja pühendumist. Lõppüritus näitab kui suur on väike Pärnu.

Tartu Ülikooli majandusteaduskond, juhtimise professor. Juhtimise Meistriklassi žürii liige.

Juhtide värbajana ja coach- ina tean, kui keeruline on juhiks kasvamine ja olemise teekond. Mida kõike juhilt ei oodata – suurepärast valdkonna tundmist, strateegilist mõtlemist ja suutlikkust mõista detailide mõju, oskust protsesse juhtida, kõrget stressitaluvust, enesejuhtimise oskust jne. Mis veelgi keerulisem – suutlikkust õigeid inimesi värvata ja vaatamata töötajate isiksuslikele erinevustele, oskust nad meeskonnana koostööle juhtida. Kui ettevõte on edukas, on see meeskonna edu. Kui on rasked ajad, vastutab juht. Soovime väärtustada ja tunnustada valdkondade juhtide ja tippjuhtide tööd. Peame oluliseks, et juhid saaksid jagada oma ärifilosoofiat ja kogemuslugusid – et innustada ja inspireerida teisi paremaks juhiks saamise teel. Igal meeskonnal on võimalus oma juhti esile tuua, esitades ta Juhtimise Meistriklassi nominendiks. Head sõnad annavad jõudu, seega olge lahked oma suurepäraseid juhte märkama ja tunnustama!

Tammiste Personalibüroo OÜ. Juhtimise Meistriklassi žürii liige.

Läbi ajaloo on meistritelt õpitud. Ka juhtimine on õpitav, ehkki selle edukus sõltub oluliselt ka juhi isikuomadustest. Majandusgeograafiat ja planeerimist õpetades olen hoomanud ka juhtimise ja geograafia seoseid. Need meetodid, mis head Ameerikas või Aasias, ei ole vastuvõetavad siin, seal ja vastupidi. Kombed on liiga erinevad. Nii ongi tark õppida just oma kultuuri keskel tegutsenud suurkujudelt, eriti nendelt, kelle tegevuse jälgi võib siiani näha. Brackmanni pärandi teadmine ja edasikandmine olema iga Pärnu juhi geneetilises koodis, vähemalt nende koolitamisel kesksel kohal. Muidugi, aeg läheb edasi, ühiskond ja tehnoloogia muutub, ettevõtted ja juhirollidki neis on erinevad. Nii et vajame esisetõstmiseks uusi suurkujusid kellelt õppida. Selleks siis ka Juhtimise Meistriklass.“

geograaf, Tartu ülikooli kaasprofessor ja Pärnu kolledži direktor