Brackmanni pärandil selgusid Pärnumaa parimad juhid

Selleks aastaks on „Juhtimise Meistriklass“ nimetatud ja Brackmanni Pärandi suur ettevõtlike inimeste kevadgala värskelt möödanik. Kõigest sellest kirjutab ka Pärnu Postimees. Neile, kes osalesid, on mul raske midagi lisada. Eks igaühel on oma kogemus. Neile, kes sel korral ei osalenud, võin vaid kinnitada, et ettevõtmine vääris küünlaid! Tagasiside on võimsalt positiivne. Teiselt poolt see muidugi kohustab. Loodame peagi ka kogu sündmuse salvestuse teieni toimetada. Seniks aga lisan lingi esialgsele pildiseeriale.

Meistriklass

  • Ammende Villa müügi- ja turundusjuht: Kersti-Ilves Kuningas,
  • Pärnu Haigla finantsjuht: Heli Mölder,
  • Metsä Wood Eesti personalijuht: Merite Liidemaa-Pärn,
  • Mateki tootmisjuht: Hillar Aas,
  • Gamecani tegevjuht: Marten Palu.

 

Siinkohal täname kõiki, kes ühel või teisel moel sündmuse loomisel või muul moel kaasa aitasid!

Tänan kõiki meie toetajaid: Salva Kindlustust, Metsagruppi, Coop Panka, Pärnu Postimeest, Reidenit, Plasmaprod, Trimtexit, Priket, Pärnu Kontserdimaja, Pärnu Muuseumi, Endla Teatrit, Pärnu linnaorkestrit, Pärnu noorte koore, Tammiste Personalibürood ja Pärnumaa Personalijuhtide Foorumit, kelle hulgas omajagu ka meie liikmete töötajaid osaleb, aga ka kõiki neid, kes piletid soetasid ja sellega tegijatele innustust andsid, et tegu tõe poolest teoks võiks saada.

Suured tänusõnad suurepärasele žüriitööle ja loomulikult selle liikmetele – Sirje Tammiste, Toomas Kuuda, Maaja Vadi, Marika Priske, Siiri Erala, Kaupo Kalev.
Meie erilised ja soojad tänusõnad kuuluva loomulikult meie Brackmanni Pärandi juhtgrupile, keda me hellitavalt üle poole aasta Supilinna Salaseltsiks kutsusime ja kes regulaarse järjekindlusega Pärnu Muuseumi saladuslikus minevikuvarjudega looritatud õhustikus kogunes – Aet Maatee, Marika Pärk, Roland Leesment, Merle Jantson, Helen Erastus.

Tänud silmaistva lavatöö eest stsenarist Urmas Vadile ja lavale seadjale Aet Maateele ning lavajõududele Liis Karpov, Priit Loog ja Andrus Vaarik.

Tõelise muusikalise etenduse eest võimas aplaus dirigent Riivo Jõgile ja koorijuhtidele Aire Luhaoja, Kadri Keskküla ja Margrit Kits ning solistidele Anu Mänd, Nele-Liis Vaiksoo ja Marko Matvere.

Kauni õhtu sissejuhatuse eest kummardus Pärnu Muusikakooli Käsikellade ansamblile.

Palju tänu ka kogu rohkearvulisele taustajõule, kelle abil Brackmanni Pärand ja Juhtimise Meistriklass võimsalt sündida sai. Maitseka ja tõeliselt maitsva pidusöögi eest kuuluvad meie tänusõnad Tervise Cateringile.

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Pevki üldkoosolek toimus kutsehariduskeskuses

28. märtsi pärastlõunal kogunes Pärnumaa ettevõtete Koda korralisele üldkoosolekule. Sedakorda Pärnumaa Kutsehariduskeskuses. Koja jaoks tähistas see esimese tegutsemisperioodi lõppu ja uue algust. Lisaks majandusaasta aruande

Loe edasi

Mis on kõige selle mõte?

On aasta 1887. Inglismaa kuninganna ja India keisrinna Victoria õukond. Victoria ja tema nooruke Indiast pärit teener Abdul. Kuninganna Victoria Abdulile: “Mind ümbritsevad aristokraatidest narrid.

Loe edasi