Ervin Luuri tegemisi tunnustatakse Pärnumaa vapimärgiga

Pärnumaa Ettevõtete Koja üks asutajaliikmeid Ervin Luuri tunnustatakse see aasta Pärnumaa vapimärgiga. Tegemist on maakonna kõrgeima tunnustusega. Märk antakse üle 23. veebruaril Eesti Vabariigi iseseisvumise päeva üritusel Pärnu Kontserdimajas.

Ametlik tunnustuse saamise põhjendus oli selline:

Ervin Luur on tegutsenud eduka ettevõtjana aastakümneid, olles tänini mitmete äriettevõtte asutaja ja osanikuna maakonna ettevõtlusmaastikul aktiivne tegutseja. Ervin Luuri elutööks võib aga pidada AS Pärnu KEKi eestvedamisel loodud Ehitajate tee Äriparki, mille tegevust ta nõukogu esimehena ka juhib. Ehitajate Tee Äripark pälvis 2021. aastal maakonna ettevõtlus- ja majanduskeskkonna arengusse panustamise eest Pärnumaa Karu austava tiitli.

Lisaks on Ervin Luur osalenud aastaid mentorina Pärnumaa Arenduskeskuse mentorklubis, kus ta on oma nõu ja jõuga olnud abiks arvukatele alustavatele ettevõtjatele. Pärnu Rotary Klubi liikmena on ta aastate jooksul panustanud arvukate heategevuslike algatuste elluviimisesse Pärnu maakonnas ning toetanud mitmeid spordi- ja kultuuriüritusi.

Peale Ervin Luuri saavad see aasta vapimärgi tuntud loodusturismi arendaja Aivar Ruukel ja Pärnumaa tantsutraditsioonide eestvedaja Kadi Pärnoja. Loe rohkem siit. Koos selle aasta kavaleridega on vapimärk antud ühtekokku 128 inimesele.

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Pärnumaa Ettevõtete Koda kohtus peaministriga

21. veebruaril väisas Pärnumaad Eesti Vabariigi Peaminister Kaja Kallas. Koda, koostöös Paikuse osavallakeskusega, korraldas peaministriga kohtumise Paikuse vallamajas. Pärast tunnikest intensiivset mõtete vahetust siirdus Kaja

Loe edasi