Ervin Luuri tegemisi tunnustatakse Pärnumaa vapimärgiga

Pärnumaa Ettevõtete Koja üks asutajaliikmeid Ervin Luuri tunnustatakse see aasta Pärnumaa vapimärgiga. Tegemist on maakonna kõrgeima tunnustusega. Märk antakse üle 23. veebruaril Eesti Vabariigi iseseisvumise päeva üritusel Pärnu Kontserdimajas.

Ametlik tunnustuse saamise põhjendus oli selline:

Ervin Luur on tegutsenud eduka ettevõtjana aastakümneid, olles tänini mitmete äriettevõtte asutaja ja osanikuna maakonna ettevõtlusmaastikul aktiivne tegutseja. Ervin Luuri elutööks võib aga pidada AS Pärnu KEKi eestvedamisel loodud Ehitajate tee Äriparki, mille tegevust ta nõukogu esimehena ka juhib. Ehitajate Tee Äripark pälvis 2021. aastal maakonna ettevõtlus- ja majanduskeskkonna arengusse panustamise eest Pärnumaa Karu austava tiitli.

Lisaks on Ervin Luur osalenud aastaid mentorina Pärnumaa Arenduskeskuse mentorklubis, kus ta on oma nõu ja jõuga olnud abiks arvukatele alustavatele ettevõtjatele. Pärnu Rotary Klubi liikmena on ta aastate jooksul panustanud arvukate heategevuslike algatuste elluviimisesse Pärnu maakonnas ning toetanud mitmeid spordi- ja kultuuriüritusi.

Peale Ervin Luuri saavad see aasta vapimärgi tuntud loodusturismi arendaja Aivar Ruukel ja Pärnumaa tantsutraditsioonide eestvedaja Kadi Pärnoja. Loe rohkem siit. Koos selle aasta kavaleridega on vapimärk antud ühtekokku 128 inimesele.

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Augusti volikogu toimus Koidula muuseumis

17.08.2023 avas Pärnumaa Ettevõtete Koda suviselt oma arvult kolmanda sügishooaja. Lydia Koidula 180nda sünniaastapäeva puhul ja auks kohtusime sedakorda Koidula muuseumis papa Jannseni koolitoas. Koidula muuseumijuht

Loe edasi

Juuni üldkoosolek toimus Trimtexis

16. juunil toimus järjekordne Pärnumaa Ettevõtete Koja üldkoosolek. Sedakorda Trimtex Baltic OÜ tehases selle lahke perenaise Maiu Antsmaa kaasabil. Suured tänud Maiule. Esmalt tutvusime Trimtex

Loe edasi