Ervin Luuri tegemisi tunnustatakse Pärnumaa vapimärgiga

Pärnumaa Ettevõtete Koja üks asutajaliikmeid Ervin Luuri tunnustatakse see aasta Pärnumaa vapimärgiga. Tegemist on maakonna kõrgeima tunnustusega. Märk antakse üle 23. veebruaril Eesti Vabariigi iseseisvumise päeva üritusel Pärnu Kontserdimajas.

Ametlik tunnustuse saamise põhjendus oli selline:

Ervin Luur on tegutsenud eduka ettevõtjana aastakümneid, olles tänini mitmete äriettevõtte asutaja ja osanikuna maakonna ettevõtlusmaastikul aktiivne tegutseja. Ervin Luuri elutööks võib aga pidada AS Pärnu KEKi eestvedamisel loodud Ehitajate tee Äriparki, mille tegevust ta nõukogu esimehena ka juhib. Ehitajate Tee Äripark pälvis 2021. aastal maakonna ettevõtlus- ja majanduskeskkonna arengusse panustamise eest Pärnumaa Karu austava tiitli.

Lisaks on Ervin Luur osalenud aastaid mentorina Pärnumaa Arenduskeskuse mentorklubis, kus ta on oma nõu ja jõuga olnud abiks arvukatele alustavatele ettevõtjatele. Pärnu Rotary Klubi liikmena on ta aastate jooksul panustanud arvukate heategevuslike algatuste elluviimisesse Pärnu maakonnas ning toetanud mitmeid spordi- ja kultuuriüritusi.

Peale Ervin Luuri saavad see aasta vapimärgi tuntud loodusturismi arendaja Aivar Ruukel ja Pärnumaa tantsutraditsioonide eestvedaja Kadi Pärnoja. Loe rohkem siit. Koos selle aasta kavaleridega on vapimärk antud ühtekokku 128 inimesele.

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Pevki üldkoosolek toimus kutsehariduskeskuses

28. märtsi pärastlõunal kogunes Pärnumaa ettevõtete Koda korralisele üldkoosolekule. Sedakorda Pärnumaa Kutsehariduskeskuses. Koja jaoks tähistas see esimese tegutsemisperioodi lõppu ja uue algust. Lisaks majandusaasta aruande

Loe edasi

Mis on kõige selle mõte?

On aasta 1887. Inglismaa kuninganna ja India keisrinna Victoria õukond. Victoria ja tema nooruke Indiast pärit teener Abdul. Kuninganna Victoria Abdulile: “Mind ümbritsevad aristokraatidest narrid.

Loe edasi