Juuni üldkoosolek toimus Trimtexis

16. juunil toimus järjekordne Pärnumaa Ettevõtete Koja üldkoosolek. Sedakorda Trimtex Baltic OÜ tehases selle lahke perenaise Maiu Antsmaa kaasabil. Suured tänud Maiule. Esmalt tutvusime Trimtex ’i tegevuse ja tehasega ning seejärel asusime kokku võtma oma pea kahte tegevusaastat. Kinnitamisele tulid majandusaasta aruanne, tegevuskava, eelarve ja muid puhtpraktilisi reegleid.

Nii otsustati edaspidi üldkoosolekuid läbi viia märtsis ning seati ka juhtorganite valimised samasse ajagraafikusse. Üheskoost hinnati aprillis toimunud “Brackmanni Pärandi” ja “Juhtimise meistriklassi” tunnustamissündmus igati kordaläinuks ning tänati liikmetest toetajaid – Metsagruppi, Trimtexit, Plasmaprod, Salva Kindlustust ja Reidenit. Omaette tänusõnad kõlasid liikmete poolt kogu Brackmanni Pärandi korraldustiimile. Üldkoosolek lõpetati ja peatse suve alguse puhul sooviti teineteisele kõikekaunist Trimtexi naaber – Pernaueri pruulikoja Mekitoas. Pruulikoja juht ja meister Rainer Margus kutsus külastajad ka tehase ruumidesse, mille järgnes Pernaueri parimate toodete degustatsioon. Suupistelaua kattis Deluxe catering.

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Augusti volikogu toimus Koidula muuseumis

17.08.2023 avas Pärnumaa Ettevõtete Koda suviselt oma arvult kolmanda sügishooaja. Lydia Koidula 180nda sünniaastapäeva puhul ja auks kohtusime sedakorda Koidula muuseumis papa Jannseni koolitoas. Koidula muuseumijuht

Loe edasi