Juuni üldkoosolek toimus Trimtexis

16. juunil toimus järjekordne Pärnumaa Ettevõtete Koja üldkoosolek. Sedakorda Trimtex Baltic OÜ tehases selle lahke perenaise Maiu Antsmaa kaasabil. Suured tänud Maiule. Esmalt tutvusime Trimtex ’i tegevuse ja tehasega ning seejärel asusime kokku võtma oma pea kahte tegevusaastat. Kinnitamisele tulid majandusaasta aruanne, tegevuskava, eelarve ja muid puhtpraktilisi reegleid.

Nii otsustati edaspidi üldkoosolekuid läbi viia märtsis ning seati ka juhtorganite valimised samasse ajagraafikusse. Üheskoost hinnati aprillis toimunud “Brackmanni Pärandi” ja “Juhtimise meistriklassi” tunnustamissündmus igati kordaläinuks ning tänati liikmetest toetajaid – Metsagruppi, Trimtexit, Plasmaprod, Salva Kindlustust ja Reidenit. Omaette tänusõnad kõlasid liikmete poolt kogu Brackmanni Pärandi korraldustiimile. Üldkoosolek lõpetati ja peatse suve alguse puhul sooviti teineteisele kõikekaunist Trimtexi naaber – Pernaueri pruulikoja Mekitoas. Pruulikoja juht ja meister Rainer Margus kutsus külastajad ka tehase ruumidesse, mille järgnes Pernaueri parimate toodete degustatsioon. Suupistelaua kattis Deluxe catering.

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Pevki üldkoosolek toimus kutsehariduskeskuses

28. märtsi pärastlõunal kogunes Pärnumaa ettevõtete Koda korralisele üldkoosolekule. Sedakorda Pärnumaa Kutsehariduskeskuses. Koja jaoks tähistas see esimese tegutsemisperioodi lõppu ja uue algust. Lisaks majandusaasta aruande

Loe edasi

Mis on kõige selle mõte?

On aasta 1887. Inglismaa kuninganna ja India keisrinna Victoria õukond. Victoria ja tema nooruke Indiast pärit teener Abdul. Kuninganna Victoria Abdulile: “Mind ümbritsevad aristokraatidest narrid.

Loe edasi