Pevki üldkoosolek toimus kutsehariduskeskuses

28. märtsi pärastlõunal kogunes Pärnumaa ettevõtete Koda korralisele üldkoosolekule. Sedakorda Pärnumaa Kutsehariduskeskuses. Koja jaoks tähistas see esimese tegutsemisperioodi lõppu ja uue algust. Lisaks majandusaasta aruande vastuvõtmist, kinnitati uus tegevuskava ja eelarve, kohendati liikmemaksu korda ning valiti uus volinike kogu ja juhatus.

Uus Volikogu, koosseisus Marika Pärk (Pärnu Kontserdimaja), Egon Elstein (Strand Projekt), Ervin Luur (Pärnu KEK) Mati Tiimus (Wen Textil), Peeter Prisk (Kinnisvaraekspert), Garri Raagmaa (Pärnu Kolledž), Aare Raev (Tamiatics), Andres Sooniste (Salva Kindlustus), Merle Laidro (Edelstein), Sven-Erik Volberg (Ammende), August Killing (Metsä Wood), Teigo Tamm (Warmeston) astub ametisse juba 1.aprillist 2024.

Koja juhatus uueneb alates ka augustist 2024, kui Andres Sooniste kõrvale asuvad Merite Liidemaa-Pärn ja Aare Raev. Egon Elstein jätkab volikogus. Ühiselt otsustati, et 2021 a käivitunud Pärnumaa Ettevõtete Koda peaks pakkuma ja laiendama oma liikmetele tegevusi nii koolituse ja personali arendustegevuse suunal kui Pärnumaad ümbritsevate arendusväljavaadete ja – projektide osalisena. Otsustati, et alates teisest poolaastast kaasatakse Koja tegevusse esmakordselt ka toetav tehniline taustajõud.

Üldkoosoleku lõppedes sai Koja liikmetele osaks Jüri Puideti poolt juhatatud kiirülevaade Kutsehariduskeskuse töökodades ja õpitubadest tehtavast – valik põnevatest elektroonika, elektri, tuulenergia ja laserprintimise, aga ka puidu ja metalli jm töömaal õpetatavast.

Andres Sooniste sõnul on Pärnumaa Ettevõtete Koja esimesed pea kolm aastat möödunud tormiliselt ning oma nö nurgakivi on saanud kõik algatajaliikmete kolme-aasta-tagused strateegilised suunad:

  • liikmete oskustest, teadmistest, võrgustikest tekkiv sünergia, mis on lisandväärtuseks meie liikmetele endile;
  • olla tugevaks partneriks erinevatele avalike institutsioonidele, haridusasutustele valdkondlike katusorganisatsioonidele ning arengu- ning tugisüsteemidele;
  • kasu Pärnumaa majanduskeskkonna konkurentsivõimele kõige laiemas mõttes,
  • erinevate tasandite juhtimiskompetentside märkamine ja vääriline tunnustamine.
  • Viimasest on kasvanud kahe aastaga välja vaat, et Pärnumaa Ettevõtete Koja teine kaubamärk Brackmanni Pärand ja selle raames nimetatav Juhtimise Meistriklass.
  • Pärnumaa Ettevõtete Koda loodi augustis 2021 ja ühendab tänaseks 54 Pärnumaa ettevõtet ning kes on tööandjaks enam kui 4500 le töötajale.

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Selgus Juhtimise Meistriklass 2024

Brackmanni Pärand ’24 (BP) on saanud ajalooks. Juhtimise Meistriklassi (JM) laureaatide õnnitlused ja osasaanute tänud ei paistagi aga sotsiaalmeedias jm lõppevat. Ning see on suurepärane

Loe edasi

Mis on kõige selle mõte?

On aasta 1887. Inglismaa kuninganna ja India keisrinna Victoria õukond. Victoria ja tema nooruke Indiast pärit teener Abdul. Kuninganna Victoria Abdulile: “Mind ümbritsevad aristokraatidest narrid.

Loe edasi