Selgus Juhtimise Meistriklass 2024

Brackmanni Pärand ’24 (BP) on saanud ajalooks. Juhtimise Meistriklassi (JM) laureaatide õnnitlused ja osasaanute tänud ei paistagi aga sotsiaalmeedias jm lõppevat. Ning see on suurepärane – parim tunnustus tegijatele. Kõigile osalejatele ja korraldajatele omakorda suured tänud. Olgu siis siinkohal veel nimetatud kõik laureaadid. Pärnumaa tänavune Juhtimise Meistriklass on valitud!

  • Tegevjuht: Jaanus Luberg, MS Balti Trafo OÜ.
  • Turundus- ja müügijuht: Aivar Ruukel, VisitSoomaa.
  • Finantsjuht: Margit Kõrnas, Metsä Wood Eesti AS.
  • Personalijuht: Janne Eljas,AQ Components Kodara OÜ ja AQ Lasertool OÜ.
  • Toote- ja teenuse juht: Hana Kivi, Lottemaa Teemapark OÜ.

Nüüdseks on Juhtimise Meistriklassis juba 10 liiget (esimesed 5 eelmisest aastast). Usume, et uute liikmete panus Pärnumaa juhtimisoskuste arendamisel ning oma kogemuste teistega jagamisel saab tegusa täienduse.
JM väljakuulutamiseks korraldatava suure aastagala kontsertetenduse stsenaariumi kirjutas tänavuse teatri aastaauhinna laureaat Urmas Lennuk, Pärnu Kontserdimaja laval astusid üles nii Argo Aadli (Linnateater), Nils Mattias Steinberg (Endla), Pärt Ruubel kui ka Liisi Koikson, Chris Sommer, Birgit Sarrap, Silver Laas, RO Estonia meeskvintett ja Pärnu Linnaorkester Riivo Jõgi juhatusel.

Tänavune Brackmanni Pärand oli arvult teine ning, nagu tõdesid laupäeval Pärnu Kontserdimajja kogunenud kaks ja poolsada ettevõtlikku hingelt ja päritolult pärnakat, on tegu Eesti mastaabis täiesti erilise ettevõtmisega, mille üle saab uhkust tunda ning mis oma väärikuselt ja sisukuselt võib teistelegi eeskujuks olla.

Kogu sündmuse ja selle protsessi peatoetajaks oli juba teist aastat Salva Kindlustus. BP-le panid õla alla ka Metsagrupp, Flexoil, Pärnu Postimees, Prike, PlasmaPro, Pärnu Linn, Eesti Kultuurkapitali Pärnumaa ekspertgrupp, Trimtex Baltic ja Pärnu Juhtimiskonverents.

Suured tänud taaskord JM žüriile väga põneva ja uhke laureaatide nö unelmate meeskonna valiku eest. Žürii: Maaja Vadi, Marika Priske, Sirje Tammiste, Siiri Erala, Toomas Kuuda ja Kaupo Kalev.

Põnevust ja üllatusi jagus ka tantsutuuride vahele, kus Pärnu Juhtimiskonverents loosis välja kaks pääset mais toimuvale järjekordsele konverentsile. Üllatuste-üllatus tabas aga korraldajaidki, kui fortuuna naeratuse palge ette sattusid kaks külalist samast lauast (5-5).
Tänud suurepärase meeskonnatöö eest Brackmanni Pärandi korralduskogule koosseisus – Aet Maatee, Merle Jantson, Marika Pärk, Helen Erastus, Roland Leesment ja Andres Sooniste.

Kohtumisteni vähem kui aasta pärast – kõigi eelduste kohaselt 12.04.2025.

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Pevki üldkoosolek toimus kutsehariduskeskuses

28. märtsi pärastlõunal kogunes Pärnumaa ettevõtete Koda korralisele üldkoosolekule. Sedakorda Pärnumaa Kutsehariduskeskuses. Koja jaoks tähistas see esimese tegutsemisperioodi lõppu ja uue algust. Lisaks majandusaasta aruande

Loe edasi

Mis on kõige selle mõte?

On aasta 1887. Inglismaa kuninganna ja India keisrinna Victoria õukond. Victoria ja tema nooruke Indiast pärit teener Abdul. Kuninganna Victoria Abdulile: “Mind ümbritsevad aristokraatidest narrid.

Loe edasi