Koja aastalõpu mini-konverents keskendus juhtimisele

Pärnumaa Ettevõtete Koda võttis oma I tegevusaasta kokku hubases Teater Endla Sammassaalis mikrokonverentsi ning jõuluhõngulise vastuvõtuga. Konverents keskendus Pärnumaa konkurentsivõime kasvule suunatuna just kvaliteetse juhtimise rollile selles. Seejuures pöörati tähelepanu nii mõjule üksikettevõtte kui laiemalt kogu keskkonna konkurentsivõimele.

Teema üle arutlesid Maaja Vadi, Tartu Ülikool, Majandusteaduskond, juhtimise professor, Meelis Milder, Wendre AS tegevjuht. Vestlust modereeris Garri Raagmaa, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž, direktor.

Osalejad rõhutasid planeerimise ja pika visiooni olemasolu vajadust juhtimise ühe olulise edutegurina. Esitletud juhtimisuuringust ilmnes ka selge seos edukuse ja planeerimise vahel. Muuhulgas peatuti juhtide igipõlise väljakutse juures “olla pidevalt kiirteel, mis on täis kriise ja jamasid, edukatel õnnestub vahepeal saavutada ka hea tulemus ning seejärel kordub kõik taas – oma lõppotsused pead sa ikka tegema üksi oma parima teadmise baasil” Üheskoos leiti, et parim ja tähtsaim osa sinu tegevuse juures on sinu inimesed.

Osalenuid oli saalis üle 50ne, sh Pärnumaa Ettevõtete Koja liikmed, Pärnumaa ettevõtete personalijuhtide foorum, lähimad partnerid ja sõbrad Pärnumaa omavalitsustest, Pärnumaa Arenduskeskusest, Pärnu Kolledžist, Kutsehariduskeskusest ja teistest Pärnumaa tuntud ettevõtetest ning nende katusorganisatsioonidest. 

Uus tähtsündmus

Konverentsi lõpus esitles Pärnumaa Ettevõtete Koda 22.04. 2023 Pärnumaa Ettevõtete tähtsündmust – luksuslik piduõhtu “Brackmanni Pärand” (loe rohkem siit), mille raames kuulutatakse välja esmakordselt Pärnumaal “Juhtimise meistriklassi” valitud eri valdkonna juhtide parimatest parimad.

Üritust kajastas ka Pärnu Postimees. Nende artikliga saab tutvuda siit.

Mini-konverentsi videosalvestus

Tunnustusürituse tutvustus

Uudis avaldati: 

Viimased uudised

Selgus Juhtimise Meistriklass 2024

Brackmanni Pärand ’24 (BP) on saanud ajalooks. Juhtimise Meistriklassi (JM) laureaatide õnnitlused ja osasaanute tänud ei paistagi aga sotsiaalmeedias jm lõppevat. Ning see on suurepärane

Loe edasi

Pevki üldkoosolek toimus kutsehariduskeskuses

28. märtsi pärastlõunal kogunes Pärnumaa ettevõtete Koda korralisele üldkoosolekule. Sedakorda Pärnumaa Kutsehariduskeskuses. Koja jaoks tähistas see esimese tegutsemisperioodi lõppu ja uue algust. Lisaks majandusaasta aruande

Loe edasi